Testy DNA na ojcostwo | Laboratorium DNA

Sądowe testy DNA na ojcostwo

Miej pewność wykonaj testy dna

Czasami, sytuacje życiowe, na które natrafiamy sprawiają, że nie jesteśmy całkowicie pewni co do tego, czy dziecko, które mamy uznać i wychowywać jest faktycznie naszym potomkiem. Prowadzi to do niepokoju i frustracji. Dlatego warto raz na zawsze rozwiać wątpliwości i zlecić specjalistą testy na ojcostwo. Nowoczesne, szybkie i rzetelne testy dna dają nam taką możliwość. Sądowe ustalenie ojcostwa odbywa się w oparciu o badanie, w którym udział wziąć muszą min. trzy osoby - matka, dziecko, oraz domniemany ojciec.

Pobranie materiału do badania mającego na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa odbywa się w obecności biegłego sądowego, który poświadcza wiarygodność pochodzenia próbek. Cała procedura jest szybka i bezbolesna. Polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka policzka lub krwi. Ekspertyza sporządzona przez biegłego sądowego respektowana jest przez każdy krajowy sąd. Na wyniki czeka się zaledwie 3-5 dni.

W badaniu analizujemy aż 15 markerów DNA oraz marker płciowy, dzięki czemu uzyskujemy 100 % pewność przy zaprzeczeniu ojcostwa, a potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem ≥99,9999%.

Jeśli więc masz poważne wątpliwości co do swojego ojcostwa zwróć się do nas, a nasi eksperci pomogą Ci rozwiać. Wiarygodny wynik możesz otrzymać już po 72 godzinach (maksymalnie 5 dni). Badanie nie kosztuje dużo. Istnieje również możliwość pobrania próbek poza siedzibą naszego laboratorium, na terenie całego kraju.

Nie czekaj! Bezbolesne i rzetelne badanie to najprostszy sposób na to, byś odzyskać spokój i pewność.