Sądowe testy DNA na ojcostwo

Miej pewność wykonaj testy dna

Czasami, sytuacje życiowe, na które natrafiamy sprawiają, że nie jesteśmy całkowicie pewni co do tego, czy dziecko, które mamy uznać i wychowywać jest faktycznie naszym potomkiem. Prowadzi to do niepokoju i frustracji. Dlatego warto raz na zawsze rozwiać wątpliwości i zlecić specjalistą testy na ojcostwo. Nowoczesne, szybkie i rzetelne testy dna dają nam taką możliwość. Sądowe ustalenie ojcostwa odbywa się w oparciu o badanie, w którym udział wziąć muszą min. trzy osoby - matka, dziecko, oraz domniemany ojciec.

Pobranie materiału do badania mającego na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa odbywa się w obecności biegłego sądowego, który poświadcza wiarygodność pochodzenia próbek. Cała procedura jest szybka i bezbolesna. Polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka policzka lub krwi. Ekspertyza sporządzona przez biegłego sądowego respektowana jest przez każdy krajowy sąd. Na wyniki czeka się zaledwie 3-5 dni.

W badaniu analizujemy aż 15 markerów DNA oraz marker płciowy, dzięki czemu uzyskujemy 100 % pewność przy zaprzeczeniu ojcostwa, a potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem ≥99,9999%.

Jeśli więc masz poważne wątpliwości co do swojego ojcostwa zwróć się do nas, a nasi eksperci pomogą Ci rozwiać. Wiarygodny wynik możesz otrzymać już po 72 godzinach (maksymalnie 5 dni). Badanie nie kosztuje dużo. Istnieje również możliwość pobrania próbek poza siedzibą naszego laboratorium, na terenie całego kraju.

Nie czekaj! Bezbolesne i rzetelne badanie to najprostszy sposób na to, byś odzyskać spokój i pewność.