Prywatny test dna na ojcostwo

Testy na ojcostwo gwarnatują pewność!

Laboratorium DNA oferuje możliwość przeprowadzenia prywatnych badań, takich jak m.in. testy na ojcostwo.

Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz możliwość indywidualnego pobrania materiału badawczego.
W tym celu udostępniamy Państwu specjalnie przygotowany zestaw SWAB, który wysyłamy natychmiast po dokonaniu transakcji zakupu. Dzięki temu proces pobierania materiału do badań trwa zaledwie kilka minut i jest niezwykle dyskretny, przez co nie są Państwo narażeni na żadne niedogodności. Materiałem do analizy badawczej jest próbka materiału genetycznego uzyskanego dzięki pobraniu próbki np. z wewnętrznej strony policzka.


Aby ułatwić cały proces, do zestawu test dna na ojcostwo, dołączamy stosowną instrukcję zawierającą wszelkie szczegóły, o których warto pamiętać, aby prawidłowo pobierać materiał. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić precyzyjne działania i dajemy gwarancję, że dzięki naszemu Laboratorium test na ojcostwo przebiegać będzie w sposób bezbolesny oraz bez ingerencji w Państwa prywatność.
Zapewniamy także badania mikrośladów biologicznych. Dzięki nim można zbadać krew, włosy, paznokcie czy przedmioty jednorazowego użytku, na których pozostawiony został materiał genetyczny.
Zachęcamy także do kontaktu z naszym Laboratorium DNA. Aby uzyskać adres najbliższego punktu pobrań, prosimy o kontakt Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 358 77 44, e-mail: biuroobslugi@rex.pl). Gwarantujemy niezawodność naszych testów oraz ich wiarygodność.